SŁUPEK OGRODOWY BELLA 50CM VO0561

sa.790VO0561
50,00 zł
Brutto
Stan magazynowy: Ostatnie sztuki w magazynie

Lampa ogrodowa prosta Bella VOLTENO jest zewnętrznym elementem wyposażenia odpowiedzialnym za oświetlanie ogrodów, posesji, dróg dojazdowych, itp. Posiada ona źródło światła z gwintem E27. Produkt ten został wykonany ze stali nierdzewnej i tworzywa sztucznego, więc jest on odporny na działanie niekorzystnych czynników zewnętrznych.trwała lampa stojąca przystosowana do użytkowania zewnętrznegostandardowe napięcie 220-240Vklasa szczelności IP44estetyczne, srebrne wykończenieJest to bardzo trwały produkt, który działa niezawodnie i wydajnie przez długi czas. Jego srebrny kolor doskonale pasuje do wielu różnych przestrzeni zewnętrznych. Produkt ten wykorzystuje źródło światła o gwincie E27.

Zamów telefonicznie

+48 67 215 91 05

Masz pytania?

info@yapa.pl

Dostawa 24h

Opis

Lampa ogrodowa prosta Bella VOLTENO jest zewnętrznym elementem wyposażenia odpowiedzialnym za oświetlanie ogrodów, posesji, dróg dojazdowych, itp. Posiada ona źródło światła z gwintem E27. Produkt ten został wykonany ze stali nierdzewnej i tworzywa sztucznego, więc jest on odporny na działanie niekorzystnych czynników zewnętrznych.

  • trwała lampa stojąca przystosowana do użytkowania zewnętrznego
  • standardowe napięcie 220-240V
  • klasa szczelności IP44
  • estetyczne, srebrne wykończenie

Jest to bardzo trwały produkt, który działa niezawodnie i wydajnie przez długi czas. Jego srebrny kolor doskonale pasuje do wielu różnych przestrzeni zewnętrznych. Produkt ten wykorzystuje źródło światła o gwincie E27.

Parametry techniczne

Materiał wykonania
Stal nierdzewna
Kolor dominujący
Srebrny
Szerokość (cm)
18 cm
Napięcie
220-240 V
Seria
Bella
Wysokość (cm)
50 cm
Typ
Lampa stojąca
Klasa szczelności
IP 44
Trzonek
E27

Podobne produkty (There are 1 other product in the same category)