KINKIET OGRODOWY UKOŚNY KARENA VO0553

sa.790VO0553
30,00 zł
Brutto
Stan magazynowy: Ostatnie sztuki w magazynie

Nowoczesny kinkiet ogrodowy ukośny Karena VOLTENO jest elementem wyposażenia ogrodu, który spełnia zadania o charakterze funkcjonalnym oraz estetycznym. Jego prostokątny kształt doskonale prezentuje się w wielu stylizacjach zewnętrznych o nowoczesnym czy też bardziej klasycznym charakterze.trwała konstrukcja oparta na stali nierdzewnejklosz wykonany z materiału PCVmożliwe stosowanie wydajnych i energooszczędnych żarówek LEDJest to produkt, który nie tylko dekoruje przestrzenie ogrodowe, ale również zapewnia im praktyczne oświetlenie. Dzięki nim można oświetlić sobie drogę lub inne ważne miejsca na terenie ogrodu oraz posesji.

Zamów telefonicznie

+48 67 215 91 05

Masz pytania?

info@yapa.pl

Dostawa 24h

Opis

Nowoczesny kinkiet ogrodowy ukośny Karena VOLTENO jest elementem wyposażenia ogrodu, który spełnia zadania o charakterze funkcjonalnym oraz estetycznym. Jego prostokątny kształt doskonale prezentuje się w wielu stylizacjach zewnętrznych o nowoczesnym czy też bardziej klasycznym charakterze.

  • trwała konstrukcja oparta na stali nierdzewnej
  • klosz wykonany z materiału PCV
  • możliwe stosowanie wydajnych i energooszczędnych żarówek LED

Jest to produkt, który nie tylko dekoruje przestrzenie ogrodowe, ale również zapewnia im praktyczne oświetlenie. Dzięki nim można oświetlić sobie drogę lub inne ważne miejsca na terenie ogrodu oraz posesji.

Parametry techniczne

Materiał wykonania
Stal nierdzewna
Atrybuty
Stosowanie żarówek LED
Szerokość (cm)
20 cm
Wysokość (cm)
37 cm
Rodzaj żarówki
E 27 max 30W
Klosz
PCV

Podobne produkty (There are 1 other product in the same category)