OCZKO LED RUCHOME KWADRAT CHROM Z ŻARÓWKĄ LED 3W

sa.77704107
25,90 zł
Brutto
Stan magazynowy: Duża ilość

Zestaw z okrągłymi oczkami to oprawa sufitowa dla każdego, kto ceni sobie połączenie elegancji z praktycznymi rozwiązaniami. Oczka mają oryginalną, kwadratową obudowę. Piękny kolor chromu sprawia, że produkt idealnie pasuje do każdego wystroju, nawet tych najbardziej eleganckich.Zestaw składa się również z żarówki LED o mocy 3W, która perfekcyjnie oświetli każde pomieszczenie. Ruchoma oprawka pozwala na odpowiednie ustawienie oświetlenia.Firma SYNTECON działa na rynku europejskim od 2006 roku. Cały czas prężnie się rozwija i zdobywa uznanie coraz większej rzeszy klientów w całej Europie.

Zamów telefonicznie

+48 67 215 91 05

Masz pytania?

info@yapa.pl

Dostawa 24h

Opis

Zestaw z okrągłymi oczkami to oprawa sufitowa dla każdego, kto ceni sobie połączenie elegancji z praktycznymi rozwiązaniami. Oczka mają oryginalną, kwadratową obudowę. Piękny kolor chromu sprawia, że produkt idealnie pasuje do każdego wystroju, nawet tych najbardziej eleganckich.

Zestaw składa się również z żarówki LED o mocy 3W, która perfekcyjnie oświetli każde pomieszczenie. Ruchoma oprawka pozwala na odpowiednie ustawienie oświetlenia.

Firma SYNTECON działa na rynku europejskim od 2006 roku. Cały czas prężnie się rozwija i zdobywa uznanie coraz większej rzeszy klientów w całej Europie.

Parametry techniczne

Rodzaj
Ruchoma LED
Kształt
Kwadrat
Moc
3 W
Kolor oprawki
Chrom
Żarówki
W komplecie
Zestaw montażowy
W komplecie

Podobne produkty (Ilość produktów w tej kategorii 7)