WIELOFUNKCYJNY KLIMATYZATOR KLIMATOR PRZENOŚNY

KLIACJIMA0002
499,00 zł
Brutto
Stan magazynowy: Duża ilość

Zamów telefonicznie

+48 691 916 127

Masz pytania?

bok@yapa.pl

Opis

KLIMATOR BIURKOWY O MOCY 5W Z FUNKCJĄ CHŁODZENIA POWIETRZA Z PODŚWIETLENIEM W 6 KOLORACH.

Wielofunkcyjny klimator

ACTIVEJET Selected to ekologiczna i stylowa alternatywa dla klimatyzatora, która zapewni przyjemną temperaturę nawet w największe upały. Urządzenie działa na zasadzie ewaporacji, czyli parowania wody.

Chłodzenie

Klimator ewaporacyjny ACTIVEJET Selected wykorzystuje zjawisko naturalnego parowania wody z wkładu nawilżającego. Woda ze zbiornika zaciągana jest przez filtr. Gorące powietrze z pomieszczenia przechodzi przez filtr i odparowuje, oddając ciepło. Dzięki temu klimator zużywa do 80 proc. mniej energii w porównaniu do klasycznego klimatyzatora, jest więc również ekologiczny i nowoczesny.

Dzięki wykorzystaniu wody do procesu chłodzenia, urządzenie przy okazji sprawia, że powietrze jest nawilżane, co wpływa korzystniej na zdrowie i komfort osób przebywających w pomieszczeniu w porównaniu do zwykłej klimatyzacji.

Jonizacja

Funkcja jonizacji zastosowana w ACTIVEJET Selected to świetne rozwiązanie szczególnie dla alergików. Jonizacja powoduje wytworzenie jonów ujemnych, które neutralizują jony dodatnie wytwarzane przez różnego rodzaju sprzęt elektroniczny. Jony dodatnie przyciągają wszelkie zanieczyszczenia takie jak kurz, roztocza, wirusy, bakterie, pleśni i grzyby. Dzięki ich neutralizacji wszystkie te zanieczyszczenia opadają na podłogę a powietrze, którym oddychamy jest czystsze.

Intuicyjne sterowanie

Sterowanie klimatorem ACTIVEJET Selected  odbywa się za pomocą przycisków umieszczonych na górze urządzenia oraz wyraźnego wyświetlacza LED, na którym wyświetlane są kontrolki. W zestawie znajduje się również pilot, który umożliwia zdalną obsługę urządzenia.

Parametry techniczne

Kolor dominujący
Biały
Wymiary produktu
37x44x81cm
Waga
8,6kg
Informacje dodatkowe
Jonizacja powietrza
Poziom hałasu
60.4dB
Poziom mocy
3 poziomy
Czynnik chłodniczy
Woda

Podobne produkty (Ilość produktów w tej kategorii 9)