DUŻA MATA XXL DO RYSOWANIA MEGA ZESTAW + AKCESORIA

6613
69,00 zł
Brutto
Stan magazynowy: Duża ilość

Zamów telefonicznie

+48 691 916 127

Masz pytania?

bok@yapa.pl

Opis

YAPAKIDS PRZEDSTAWIA - DUŻA MATA XXL DO RYSOWANIA MEGA ZESTAW + AKCESORIA

EDUKACYJNA MATA WODNA RYSUJĄCA W MEGA ZESTAWIE!

Magiczna mata do malowania wodą to idealny prezent dla każdego malucha. Za pomocą specjalnego flamastra wypełnionego wodą można tworzyć wyjątkowe rysunki, które po wyschnięciu w magiczny sposób znikają. W zestawie są aż 3 wodne pisaki!

Mniejsze dzieci mogą malować paluszkami i robić odciski rączek lub stópek, wystarczy je zwilżyć wodą.

Magiczny pisak nie pozostawia śladów na skórze i ubraniu maluszka. Dla większych dzieci dołączony jest szablon z cyferkami i figurami oraz książeczka do nauki rysowania.

WIELE SPOSOBÓW NA KREATYWNĄ ZABAWĘ

Do malowania po macie wodnej można wykorzystywać zarówno elementy dołączone do zestawu jak i tworzyć swoje własne, niepowtarzalne narzędzia! Wykorzystaj zmoczone wodą dłonie i stopy, wilgotny ręcznik lub gąbkę i sprawdź co uda Ci się wyczarować! Po zakończonej zabawie pozostaw matę do wyschnięcia. Już po kilku minutach produkt będzie ponownie gotowy do użycia.

ROZWÓJ I NAUKA

Zabawa z Matą usprawnia rączkę dziecka, uczy manipulować przedmiotami, poprawnie trzymać pędzelek i pisak. Rozwija kreatywność i wyobraźnie. Od takich umiejętności zależy przyszły sukces dziecka w szkole.

RADOŚĆ DLA CAŁEJ RODZINY

Każda zabawa plastyczna to doskonały pretekst do nauki i wspólnego spędzania czasu. Na tak dużej macie może z powodzeniem bawić się nawet całą drużyna.

ZESTAW

  • Pełny zestaw akcesoriów w pudełku: (w tym trzy wodne długopisy + 8 małych kawałków EVA + cztery plastikowe szablony + zestaw rolek + album ze zdjęciami)
  • Wodna mata do rysowania

Parametry techniczne

Podobne produkty (Ilość produktów w tej kategorii 7)