Inteligentna waga do pomiaru tkanki tłuszczowej

BOND42
40,00 zł
Brutto
Stan magazynowy: Duża ilość

Zamów telefonicznie

+48 691 916 127

Masz pytania?

bok@yapa.pl

Opis

Inteligentna waga do pomiaru tkanki tłuszczowej Bluetooth

Inteligentna waga łazienkowa bluetooth to świetny sposób na bieżącą samokontrolę swojego stanu zdrowia. To więcej niż zwykła waga. To wielofunkcyjne urządzenie pozwalające nie tylko na pomiar aktualnej masy ciała, ale i innych parametrów. Co więcej, w połączeniu z opcjonalną aplikacją na telefon, pozwala na zapis danych aż dla ośmiu osób, dzięki czemu ze sprzętu może korzystać cała rodzina.

Waga oprócz masy ciała oblicza BMI, dokonuje pomiaru masy mięśniowej, tkanki tłuszczowej masy kostnej, ilości wody znajdującej się w organizmie, a także podaje szacunkowy stopień otłuszczenia organów. Na podstawie uzyskanych wyników pomiaru informuje użytkownika o dziennym zapotrzebowaniu na kalorie. Jest doskonałym narzędziem kontrolnym  zarówno dla osób odchudzających się i dbających o linię jak i dla sportowców.

*Dzięki możliwości połączenia z aplikacją na smartfonie, możesz w pełni kontrolować swoje statystyki.

Dzięki wbudowanemu modułowi Bluetooth, waga analityczna może dokonywać szczegółowych pomiarów wagi, obliczać wskaźnik BMI, mierzyć tkankę tłuszczową, zawartość wody w organizmie, stan masy kostnej i mięśniowej. Urządzenie, uwzględniając statystyki z Twojego badania podaje również dzienne zapotrzebowanie kaloryczne. Wszystko to dzięki synchronizacji wagi z łatwą w obsłudze aplikacją, którą możesz pobrać na swojego smartphone.

Statystyki w aplikacji mobilnej

Szklana waga analityczna to doskonały kompan w diecie i urządzenie, który pozwoli Ci na bieżąco monitorować postępy. Pełne zestawienie danych odnotowywanych w dedykowanej aplikacji dostępne jest z poziomu Twojego telefonu – dlatego też, możesz mieć je zawsze ze sobą.

Jakość wykonania

Waga wyprodukowana została z wzmacnianego, odpornego na pękanie szkła hartowanego. Jej niewielkie rozmiary (26x26 cm) oraz uniwersalna stylistyka sprawią, że znajdzie miejsce w każdej łazience.

W zestawie:

  • Fabrycznie nowa waga smart
  • 2 x bateria AAA
  • Instrukcja obsługi
  • GRATIS centymetr zwijany 150 cm
  • Oryginalne opakowanie

Parametry techniczne

Wymiary produktu
26x26x2,5 cm
Aplikacja
Android/iOS
Antypoślizgowy
Tak
Maksymalne obciążenie
180kg
Termometr
Tak
Szkło hartowane
4mm
Bluetooth
Tak
Powłoka antybakteryjna
Tak

Podobne produkty (Ilość produktów w tej kategorii 16)